Schneider LXMO5AD34N4
Technical Specifications:
- Product Range: Lexium 05
- Product Type: Servo drive
- Network Number of Phases: Three phase
- Rated Supply Voltage: 200…240 V (- 15…10 %), 380…480 V (- 15…10 %)
- Continuous Output Current: 11.3 A at 8 kHz
- Nominal Output Current: 34 A
- Nominal Power: 3 kW at 230 V, 6 kW at 400 V